loading

Žlčové mydlo 140 g

Značka: Yellow & Blue | Kód: z4924
Yellow & Blue Žlčové mydlo 140 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Žlčové mydlo je veľmi účinný odstraňovač škvŕn a nečistôt.

Žlčové mydlo odstraňuje mastnotu, škvrny od ovocia a zeleniny, krv, atramentu, trávy, červeného vína, potravín, hliny, čistí goliere a manžety košieľ apod. Žlčové mydlo je vhodné pre biely aj stálofarebný textil z prírodných aj syntetických vlákien.

Zloženie:

30% mydlo (sodné soli mastných kyselín - bez palmového oleja), <5% glycerín, vonné látky (obsahuje d-limonene, benzyl salicilate, citronellol, geraniol), žlčové enzýmy

Ako používať:

Namočeným mydlom drhnite škvrnu na vlhkom textilu. Nechajte cca 15 minút účinkovať, potom miesto dôkladne opláchnite alebo vyperte celý odev. Ak škvrna nezmizne celá, proces opakujte.
Pri ošetrení farebného textilu pred použitím vyskúšajte jeho stálofarebnosť aplikácií na mieste, ktoré nie je vidieť.

Balenie:

140 g

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na pranie bielizne .

Informacie o značke Yellow & Blue

Motto spoločnosti Tierra Verde:

Nepracujú, ABY SME zarábali PENIAZE. Zarábajú peniaze, ABY SME MOHLI SLÚŽIŤ SVETU.

Je to tak a pre nás už to nemôže byť inak. Pracovať len pre zisk považujeme za výbehový model. Evolučný scestie. A chceme vyskúšať nový model práce pre nový svet.

Výrobky, ktoré tvoríme, sú odrazom nás samých, sú vyjadrením nášho pohľadu na svet. Láska a vášeň, s ktorými naše produkty tvoríme, sa prejaví v ich duši. Výrobky, ktoré vyrábame, aj celá naša firma sú naším vyznaním lásky svetu, zhmotnením nášho sna. Sú nástrojom, ktorým skrze seba pomáhame tvoriť svet taký, aký chceme, aby bol.

Rad ekodrogéria YELLOW & BLUE pre domácnosť od českého výrobcu TIERRA VERDE ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý a jednoduchý upratovanie, pranie alebo umývanie riadu. Dôležitou súčasťou tejto rady sú mydlové orechy v bio kvalite a výrobky z nich.

Viac o ekologickom praní nájdete v článkoch:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
25.10.2016
produkty Gél na riad z mydlových orechov , WC čistič a žlčové mydlo považujem za vynikajúce, funkčné a ekologické. Plne nahradzujú chemické čistidlá a nemajú na rozdiel od nich škodlivý vplyv na zdravie ani životné prostredie. Odporúčam všetkým.
06.01.2015

Sa žlčovým mydlom som veľmi spokojná. Zatiaľ som s ním vyprala bez problémov všetky škvrny (krv, mastnota). Dokonca som vďaka žlučovému mydlu zachránila moju obľúbenú mikinu, na ktorú mi pred niekoľkými mesiacmi ukápnul lesk na pery a táto škvrna nešla ničím vyprať. Keďže je mikina svetlá, bola s touto škvrnou nenositeľná. Už som si hovorila, že sa nedá nič robiť a mikinu budem musieť vyhodiť, prípadne odniesť do charity. Po zakúpení žlčového mydla vo vašom e-shope som ho hneď vyskúšala na túto škvrnu na mikine a bola som naozaj milo prekvapená, že zmizla. Takže žlčové mydlo je výborné.

100%

11.11.2019
Pre: Príjemná vôňa Je skutočne účinný odstraňovač škvŕn
HORE