loading

Zvlhčovač vzduchu

Máte neustále problémy s dýchaním? Trápi vás doma alebo v kancelárii suchý vzduch? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Spríjemnite svoj pobyt v prostredí, kde trávite väčšinu svojho času špičkovými výrobkami z našej ponuky. Za veľmi výhodné ceny si môžete zaobstarať zvlhčovač vzduchu, ktorý veľmi oceníte predovšetkým v vykurovacej sezóne. Prístroj pracuje ticho a s minimálnou spotrebou elektrickej energie. Zvlhčovač vzduchu Vám nielen uľahčí dýchanie, ale navyše s použitím tohto výrobku predídete aj rôznym chorobám. Koniec dráždivého kašľa, nepríjemné nádchy, nebudete hovoriť cez nos a dočista zmizne ranné škrabanie v krku!

Zvlhčovač vzduchu pomáha aj vašej pleti

S kvalitným zvlhčovačom vzduchu dokonca zamedzíte vráskam a posilníte imunitu. Zvlhčovač vzduchu Vám dopomôže dosiahnuť optimálne podmienky s ohľadom na Váš zdravotný stav.

Na trhu nájdete parné alebo ultrazvukové zvlhčovače vzduchu.

Parné vs

. ultrazvukový zvlhčovač

Parný zvlhčovač vzduchu vytvorí páru pomocou vykurovacieho telesa. Para je následne ochladená na vhodnú teplotu a vypustená do priestoru. Parný zvlhčovač vyžaduje väčšiu údržbu a má tiež násobne väčšiu spotrebu elektrickej energie. Tá sa pohybuje okolo 500 W. Vyrovná sa piatich žiarovkám a to nie je zanedbateľná hodnota. Parný zvlhčovač je lacnejšie, ale nie je výhodnejšie voľbou. V našej ponuke nájdete iba modernejšie ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Tu sa príkon pohybuje od 30 - 80 W. Ultrazvukové zvlhčovače vytvárajú vysokofrekvenčným oscilátorom malé kvapôčky (možno prirovnať k hmle). Tie sú následne vypustené do priestoru a tým suchý vzduch zvlhčujú. Tento veľmi efektívna typ zvlhčovača je tichý a vhodný aj na noc. Nami ponúkaný model Ocean-CARE H4 navyše kombinuje výhody oboch typov. Umožňuje predhriať vodu a zbaviť ju baktérií a až následne z takto upravenej vody pripraviť mlžiny.

 
HORE